Tas, ko mēs uzzinājām no zaudēšanas no kardināļiem līdz Raiders

<div _ngcontent-c15 = "" innerhtml = "

Arizonas Cardinals iesācējiem tas bija pilnīgi nekas cits, kā otrajā presezonas spēlē, zaudējot Oakland Raiders ar 33-26. Pirmais puslaiks īpaši neglīts bija kardināliem, jo ​​viņu pirmo vienību smacēja Raiders. Spēlē, kurā vienā brīdī Raiders vadīja 26, kardināliem ir daudz ko uzzināt par sevi.

Neglīta nakts Murray

Pēc drausmīgas pirmās pirmssezonas spēles ceturksnī spēlējošais Kīlers Murejs smagi atgriezās Zeme. Viņš devās 3 no 8 12 jardos un tika atlaists divreiz, no kuriem viens bija drošība. Viņš cīnījās pret blīkšķiem, ko iesūtīja Ouklendas aizsardzības koordinators Pols Genthers, un četros izspēlētajos braucienos tikai pirmais no tiem deva pozitīvus jardus. Murejam bija arī nedaudz soda sitienu, taču viņš nebija vienīgais, kurš izdarīja pārkāpumu. Murray šodien vienkārši neizskatījās labi, un, lai arī tas ir pirmssezonas laiks, tas prasīs spēcīgu trīs nedēļu sniegumu, lai aizrautu viņu iznīcinātājus.

Tas pats attiecas uz aizsardzību

Aizsardzība izskatījās nožēlojami pret “Raiders” starteriem un otro vienību. Arizona atdeva punktus par katru no pirmajiem četriem braucieniem un sāka sagriezties pa visu laukumu. Raiders ceturtdaļreiks Dereks Kārs bija perfekts savā vienīgajā braucienā, divreiz metot 40 jardus un piezemējoties. Ceturtdaļnieks Maiks Glennons arī izbalēja, dodoties 11 no 14 175 jardiem un diviem pieskārieniem viņa braucienu laikā. Komandai, kurai nebūs sākuma stūrakmeņu Patriks Pētersons un Roberts Alfords sezonas sākumā tas nemierinās Sarkanās jūras rūpes.

Daudz muļķīgu sodu

Patiešām, nav labāka vārda, lai aprakstītu soda sankcijas, kuras Arizona ieguva, turklāt muļķīgas. Kardināli spēlē tika sodīti 14 reizes par 108 jardiem, un divi no tiem, kurus atcerēsies visvairāk līdzjutēju, ir Murjāja viltus sākumi. Murejs aplaudēja rokām nopelnītu viņam šos sodus, un katrs no tiem tika uz galveno trešo kritumu. Iemetiet neitrālas zonas pārkāpumu, ķiveres nolaišanu un aizskarošu soda sitienu, un jūs redzēsit kļūdas, kuras izveidoja kardināli. Kardinālu treneris Klifs Kingsberijs savā pēcspēles preses konferencē sacīja, ka pārkāpumam ir jālikvidē šie sodi, bet tas ir vieglāk pateikt nekā izdarīts.

Trents Šerfīlds ir ballers

Un tagad kaut kas pozitīvs kardināliem. Plašais uztvērējs Trents Šerfīlds veica vēl vienu lielu spēli ar rezerves ceturtdaļbumbas spēlētāju Bretu Hundliju, kad otrajā ceturksnī noķēra četrdesmit jardu lielu bumbas izspēles bumbu. Tas ir viņa otrais pieskāriens pirmssezonā un palīdz viņa lietai saglabāt vietu žurnālā un nopelnīt sākuma pozīciju.

Kardināli devās no augstākās pagājušās nedēļas uzvaras uz zemāko šīs nedēļas zaudējumu. Pirmajā puslaikā komanda izskatījās drausmīgi, un, lai arī rezerves kopijas nospēlēja pietiekami labi, lai rezultāts būtu cienījams, iesācēji sagrābās laukumā. Mēs redzēsim, kā viņi 24. augustā reaģē uz Minesotas vikingi uz ceļa.

">

Kardināli devās no augstākās pagājušās nedēļas uzvaras uz zemāko šīs nedēļas zaudējumu. Pirmajā puslaikā komanda izskatījās drausmīgi, un, lai arī rezerves kopijas nospēlēja pietiekami labi, lai rezultāts būtu cienījams, iesācēji sagrābās uz laukuma. Mēs redzēsim, kā viņi 24. augustā reaģē uz Minesotas vikingi uz ceļa.